DETROIT - Międzynarodowa wymiana studencka 2017

WARUNKI KWALIFIKACJI

Wyjazd przeznaczony jest tylko dla studentów III roku studiów inżynierskich, którzy w momencie ostatecznej kwalifikacji (po sesji czerwcowej 2017) wykażą się zaliczeniami ze wszystkich przedmiotów objętych programem I, II i III roku studiów.

Wymagana jest minimalna średnia z przedmiotów projektowych: 4.0.

Uczestnicy wymiany powinni znać język angielski w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się (przewidziany jest egzamin kwalifikacyjny).

Liczba miejsc ograniczona ! ! !

W wyniku ostatecznej kwalifikacji zostanie wybranych 8 osób, w tym 4 studentów studiów stacjonarnych i 4 studentów studiów niestacjonarnych

SPOTKANIE INFORMACYJNE

Zainteresowanych zapraszamy na spotkanie informacyjne we wtorek 03.01.2017, godz. 18.00, sala 103.

TERMINY

Współpraca z grupą studentów amerykańskich na WAPW:

od około 20 lutego do 31 maja 2017.

Wyjazd polskiej grupy do Detroit: około połowy sierpnia 2017.

Zajęcia w School of Architecture, University of Detroit Mercy.

Możliwość organizowania wyjazdów studialnych do innych miast

(np. Washington DC, New York, Chicago).

KOSZT

Wyjazd organizowany jest na zasadach samofinansowania.

Orientacyjny koszt wynosi ok. 8000 PLN (płatne w ratach).

Suma nie obejmuje ceny biletu lotniczego.

Dla zakwalifikowanych studentów studiów niestacjonarnych istnieje możliwość ubiegania się o przesunięcie płatności za sem. letni 2016/17 do 15 lipca 2017r.

oraz o zwolnienie z opłaty czesnego za sem. zimowy 2017/2018.

ZGŁOSZENIA

Formularze zgłoszeniowe na stronie WWW WA PW.

Zgłoszenia należy składać w pok. 21, w godzinach przyjęć dziekanatu.

tel.: 22 234 52 06.

Ostateczny termin zgłoszenia upływa 10 stycznia 2017 !

Pliki do pobrania:

- treść ogłoszenia,

- karta rejestracyjna,

- zasady kwalifikacji.

- informacja o egzaminie z języka angielskiego dla kandydatów