Aktualności

Nagrody dla pracowników i dyplomantów WAPW w konkursie BGK Nieruchomości na Wielorodzinny Dom Modelowy

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu na Wielorodzinny Dom Modelowy ogłoszonego przez BGK Nieruchomności. Wśród autorów czterech nagrodzonych koncepcji znaleźli się pracownicy naszego Wydziału: prof. Ewa Kuryłowicz z zespołem (Kuryłowicz and Associates) i arch. Mateusz Herbst, a także tegoroczni dyplomanci Kamila Doniec i Filip Bożek (w zespole S.A.M.I. Architekci).

Nagrodzone prace można obejrzeć tutaj.

GRATULACJE! Nagrody w konkursie „KONCEPCJA DROGI KRZYŻOWEJ NOWEGO JERUZALEM – GÓRY KALWARII”

„KONCEPCJA DROGI KRZYŻOWEJ NOWEGO JERUZALEM – GÓRY KALWARII” to konkurs zorganizowany przez Burmistrza Miasta i Gminy Góry Kalwarii i Towarzystwo Miłośników Góry Kalwarii i Czerska.

W konkursie tym nagrodzono następujące projekty studentów Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej:

I Nagrodę uzyskał projekt Jolanty Anuszewskiej i Aleny Lobach

I Wyróznienie otrzymała praca Ewy Peplińskiej

II Wyróżnienie otrzymał projekt Małgorzaty Buczak

Poza konkursem uznanie Jury zdobyła również praca Katarzyny Koziołek, która nagrodzona została Wyróżnieniem specjalnym.

konkurs gora kalwaria nagroda

konkurs gora kalwariawróżnienie