WYKŁAD - prof. Renato Rizzi

Stowarzyszenie Akademickie WAPW wraz z Wydziałem Architektury PW serdecznie zapraszają na pierwszy w tym roku akademickim wykład z cyklu "o Architekturze".

Naszym gościem będzie włoski architekt prof. Renato Rizzi, wykładowca na Università Iuav di Venezia.
W Polsce znany m.in. z realizacji Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku.

Wykład rozpocznie się o godzinie 19.00 w audytorium im. Stanisława Noakowskiego nr 103 (pierwsze piętro).
Część pierwsza: Architecture of words.
Część druga: Theatre on stage.

Po wykładzie zapraszamy na kameralną rozmowę do sali 302 (trzecie piętro), którą poprowadzi Przemek Chimczak (BlokBlog).
Zarówno wykład jak i rozmowa odbędą się w języku angielskim.

Zapraszamy!