PUBLICZNA OBRONA ROZPRAWY DOKTORSKIEJ - mgr. inż. arch. Maria Sipińska-Małaszyńska

Dziekan i Rada Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej zawiadamiają, że dnia 17 stycznia 2017 r. o godz. 1505 w audytorium im. Stanisława Noakowskiego Wydziału Architektury w Warszawie ul. Koszykowa 55 odbędzie się publiczna dyskusja nad rozprawą doktorską:

mgr inż. arch. Marii Sipińskiej-Małaszyńskiej

na temat:

Architektura współczesnych stadionów piłkarskich w świetle społecznych założeń idei zrównoważonego rozwoju

Promotor:

prof. dr hab. inż. arch. Ewa Kuryłowicz

Politechnika Warszawska

Recenzenci:

dr hab. inż. arch. Krzysztof Ingarden, prof. KAAFM

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

dr hab. inż. arch. Piotr Marciniak, prof. PP

Politechnika Poznańska

Zainteresowani mogą zapoznać się z treścią rozprawy w Bibliotece

Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej ul. Koszykowa 55.