Nagrody dla pracowników i dyplomantów WAPW w konkursie BGK Nieruchomości na Wielorodzinny Dom Modelowy

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu na Wielorodzinny Dom Modelowy ogłoszonego przez BGK Nieruchomności. Wśród autorów czterech nagrodzonych koncepcji znaleźli się pracownicy naszego Wydziału: prof. Ewa Kuryłowicz z zespołem (Kuryłowicz and Associates) i arch. Mateusz Herbst, a także tegoroczni dyplomanci Kamila Doniec i Filip Bożek (w zespole S.A.M.I. Architekci).

Nagrodzone prace można obejrzeć tutaj.