PRZESUNIĘCIE TERMINU PUBLICZNEJ OBRONY ROZPRAWY DOKTORSKIEJ - mgr inż. arch. Piotr Kilanowski

Dziekan Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej zawiadamia, że termin publicznej obrony rozprawy doktorskiej mgr. inż. arch. Piotra Kilanowskiego uległ przesunięciu. Nowy termin obrony zostanie ustalony po feriach akademickich, które trwają do 18.01.2018 r.

rozprawa doktorska na temat:

Charakterystyczne rozwiązania i motywy w architekturze kamienic warszawskich od około 1900 do 1914 r. na przykładzie twórczości Ludwika Panczakiewicza oraz spółek autorskich: Wacław Heppen - Józef N. Czerwiński i Henryk Stifelman - Stanisław Weiss

Promotor:

dr hab. inż. arch. Małgorzata Rozbicka, prof. PW

Recenzenci:

prof. dr hab. inż. arch. Jadwiga Roguska, em. prof. zw. PW

prof. dr hab. inż. arch. Maria Jolanta Sołtysik, prof. zw. PG

Zainteresowani mogą zapoznać się z treścią rozprawy w Bibliotece

Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej ul. Koszykowa 55.

Streszczenia rozprawy oraz recenzje rozprawy zostały zamieszczone

na stronie internetowej Wydziału: www.arch.pw.edu.pl (w zakładce NAUKA).