Konkurs TEORIA i Stypendium PRAKTYKA 2017 - Fundacja im. Stefana Kuryłowicza

FSK reklama konkursu banner bigger

Zgłoś się do Konkursu TEORIA i Stypendium PRAKTYKA 2017
organizowanych przez Fundację im. Stefana Kuryłowicza

• piszesz o relacjach kultury i architektury?
  • masz pomysł na rozwiązanie konkretnych problemów przestrzeni publicznej?

Zgłoś się do programów Fundacji im. Stefana Kuryłowicza:
Konkurs TEORIA i Stypendium PRAKTYKA 2017

TEORIA to konkurs na najlepszy tekst o tematyce relacji architektury i kultury, który zostanie opublikowany w dwujęzycznej serii wydawniczej Architektura Kultury Kultura Architektury.
Zwycięską pracę wyłoni jury w składzie: Ewa P. Porębska, Grzegorz Piątek, Jacek Purchla, Filip Springer, Bogna Świątkowska, Marta Urbańska.

Autor najlepszego eseju otrzymuje również nagrodę w wysokości 3.500 zł.

PRAKTYKA to trwające sześć miesięcy stypendium, w ramach którego wybrany w dwustopniowej rywalizacji projektant otrzyma wsparcie finansowe i merytoryczne by rozwinąć swój pomysł do postaci spójnej koncepcji architektonicznej.
Najlepszy pomysł na projekt wskaże jury w składzie: Mieczysław Godzisz, Ewa Kuryłowicz, Przemo Łukasik, Dorota Szlachcic, Agnieszka Szulkt, Jakub Wacławek, Aleksandra Wasilkowska.

Autor zwycięskiej koncepcji otrzyma ponadto półroczne stypendium o łącznej wartości 18.000 zł.

Regulamin oraz prosty formularz zgłoszeniowy
Konkurs TEORIA: http://www.fundacja-sk.pl/programy/teoria/
Stypendium PRAKTYKA: http://www.fundacja-sk.pl/programy/praktyka/

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca 2017 r.
Nazwiska laureatów poznamy 11 października 2017 r.

Zgłoszenia do programów Fundacji są anonimowe, nazwiska osób zgłoszonych i laureatów ogłaszane są przy rozstrzygnięciu.