MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA "ROLA PARTYCYPACJI SPOŁECZNEJ W KSZTAŁTOWANIU MIASTA" Wydział Architektury PW 24 czerwca 2017

thumbnail participation conf info

W imieniu Organizatorów Konferencji serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej "ROLA PARTYCYPACJI SPOŁECZNEJ W KSZTAŁTOWANIU MIASTA", która odbędzie się 24 czerwca na Wydziale Architektury PW. Konferencja jest poświęcona krytycznej dyskusji na temat roli partycypacji społecznej w kształtowaniu współczesnego miasta.

Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy projektantów, przedstawicieli samorządów i organizacji społecznych zainteresowanych problematyką partycypacji społecznej w planowaniu przestrzennym. Tematy referatów dotyczyć mogą zarówno ogólnych zasad partycypacji obowiązujących w różnych krajach, jak i wybranych studiów przypadku, ilustrujących różne formy działań partycypacyjnych. Można również zarejestrować się jako wolny słuchacz. Konferencja jest nieodpłatna, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Termin rejestracji został przesunięty do 9 czerwca. Formularz rejestracyjny jest dostępny tutaj

Więcej bieżących informacji jest dostępnych na Facebooku

REGISTRATION FORM

docs.google.com

ROLE OF CITIZEN PARTICIPATION IN THE FORMATION OF CITY - INTERNATIONAL SCIENTIFIC CONFERENCE JUNE 24th, 2017 FACULTY OF ARCHITECTURE WARSAW UNIVERSITY OF TECHNOLOGY Deadline for registration - June 5th, 2017 Conference e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.