Archiwizacja prac projektowych wykonanych w semestrze zimowym 2017

We współpracy z Centrum Informatyzacji PW uruchomiliśmy nowy system obsługi dydaktyki oparty na platformie moodle. W tym semestrze platforma posłuży do zgromadzenia wersji elektronicznych projektów semestralnych. Prosimy WSZYSTKICH studentów o samodzielną rejestrację na platformie i wgranie tam swoich projektów w terminie oddania według instrukcji zamieszczonej w systemie znajdującym się pod adresem

www2.arch.pw.edu.pl

Klucz dostępu do wszystkich kursów (przedmiotów) znajduje się w ogłoszeniach na wydziale. Umieszczenie pracy jest warunkiem otrzymania oceny. Do plansz należy załączyć krótki opis projektu.