Zapraszamy na kurs projektowy Język włoski z Architekturą/Projekty Współczesnej Architektury Mediolanu przygotowany we współpracy z Politechniką w Mediolanie. Zajęcia odbywają się we wtorki w godz. 16:15-17:45. Kurs oferowany w ramach lektoratów tematycznych Studium Języków Obcych w semestrze letnim 2024/25, zapisy przez USOS.
NAZWA KURSU | Język włoski z Architekturą/Projekty Współczesnej Architektury Mediolanu
|
CELE KURSU | Praca projektowa w małych grupach: nabycie podstawowych umiejętności opisywania projektu architektonicznego w języku włoskim.
Spotkania z gośćmi /spotkania w języku włoskim i angielskim/
Poznanie najważniejszych budowli architektury współczesnej Mediolanu.
Kurs oferuje poszerzenie umiejętności leksykalnych:
- z zakresu architektury: rodzaje budowli, barwy, kształty, materiały budowlane i wykończeniowe, style architektoniczne.
- pomagających w komunikacji z przyszłymi klientami w środowisku pracy architekta
- związanych ze studiowaniem na włoskiej uczelni.
Rozwijanie kompetencji komunikacyjnych potrzebnych:
-w przyszłej pracy architekta. - w studiowaniu na włoskiej uczelni. - w pracy projektowej. - w pracy w grupie.
Rozwijanie wszystkich umiejętności językowych związanych z materiałami audiowizualnymi z dziedziny architektury.
Wymagana podstawowa znajomość włoskiego /poziom A1+, A2/ oraz znajomość języka angielskiego /poziom B1+, B2/
Lektorat znajduje się w ofercie lektoratów tematycznych SJO na semestr letni 2024/25
|
TERMIN ZAJĘĆ | WTORKI, 16.15 – 17.45 |
WYMAGANIA | WŁOSKI: A1+/A2, ANGIELSKI B1+/B2 |
KRYTERIA OCENY | - praca w grupie nad projektem podczas zajęć.
- zaprezentowanie wyników pracy projektowej w grupie - aktywny udział w zajęciach |
Nauczyciele | Mgr Magda Turowska |
Jak aplikować | Kurs oferowany w ramach lektoratów tematycznych, zapisy USOS.
|