Darmowy webinar dla studentów architektury i budownictwa"Czy Generative Design i AI zastąpi Projektantów?"

Webinar "Czy Generative Design i AI zastąpi Projektantów?" odbędzie się online28 maja w godzinach 17:00 - 18:00. Podczas wydarzenia studenci będą mieli szansę dowiedzieć się więcej na temat generative design, który jest nowoczesnym rozwiązaniem mającym duży wpływ na pracę architektów.

W pierwszej części webinaru dowiesz się jaki wpływ na przyszłość zawodu projektanta ma automatyzacja. Zostaną również przedstawione różne sposoby na jej wykorzystanie.

Następnie na przykładzie platformy Hypar, której Sagiton jest oficjalnym partnerem technologicznym, zobaczysz jak automatyzacja projektowania wygląda w praktyce.

Wspólnie z prowadzącymi zastanowisz się czy generative design może zastąpić tradycyjne metody projektowania, czy też automatyzacja stanie się narzędziem wspierającym i rozszerzającym umiejętności projektantów.

Na koniec webinaru odbędzie się krótka sesja Q&A, podczas której uczestnicy będą mieli okazję zapytać specjalistów o szczegóły ich pracy lub przedstawionych technologii.