Konkurs na logo 50-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską a Tajlandią

Polska i Tajlandia w 2022 roku obchodzą rocznicę 50-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych. Z tej okazji Ambasada RP w Bangkoku zaprasza do udziału w konkursie pt. „Konkurs na logo 50-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską a Tajlandią” na projekt znaku graficznego upamiętniającego i promującego to wydarzenie.

Zwycięskie logo, wyłonione spośród otrzymanych prac konkursowych, ma symbolizować przyjacielską i partnerską relację łączącą oba kraje, opartą na wzajemnym szacunku oraz zrozumieniu.

Logo będzie umieszczane na wizytówkach, papierze listowym, plakatach, ulotkach, w intrenecie, na nośnikach reklamowych i gadżetach promocyjnych.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym prestiżowym konkursie i jednocześnie uprzejmie prosimy o przekazanie informacji studentom/uczniom Państwa Uczelni/Szkoły. Dla zwycięskiej pracy przewidziana są jest nagroda pieniężna. Więcej informacji znajdą Państwo przesłanym regulaminie konkursu i niezbędnych załącznikach oraz stronie internetowej https://www.gov.pl/web/tajlandia/konkurs-na-logo-50-lecia-nawiazania-stosunkow-dyplomatycznych-pomiedzy-polska-a-tajlandia

Dokumenty do pobrania: