Important Information

Important information in english.

Gratulujemy wyróżnień w konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej placu Wiosny Ludów i ulicy Szkolnej w Poznaniu

Gratulujemy studentom naszego wydziału otrzymania wyróżnień w konkursie na opracowanie koncepcji architektoniczno-urbanistycznej placu Wiosny Ludów i ulicy Szkolnej w Poznaniu. Wyróżnione zostały 2 zespoły: Magdalena Karpińska, Magdalena Storożenko oraz Patrycja Krupa, Marek Martynowicz i Zuzanna Trzcińska.

Gratulujemy studentom WAPW nagrody w konkursie Xi'an Train Station

Serdecznie gratulujemy studentom WAPW w zespole: Michał Ruman oraz Kacper Guranowski otrzymania wyróżnienia w konkursie organizowanym prze YAC (Young Architects Competitions) - Xi'an Train Station.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z seminarium Wyobraźnia Przestrzenna

Zapraszamy do obejrzenia relacji z seminarium Wyobraźnia Przestrzenna prowadzonego przez mgr inż. arch. Jana Mazura.

Cudowne zjawisko wyobraźni cały czas dzieje się w sposób mniej lub bardziej ukierunkowany. Ale jak to działa nie wiadomo.

BATA – architecture and urbanism 1910–1950

Zapraszamy na wykład Prof. Ing. Arch. DrSc. Vladimír Šlapeta (Fakulta Architektury, Vysoké Učení Technické v Brně)

Nagrody Ministra Rozwoju dla naszych naukowców i absolwentów

Serdecznie gratulujemy naukowcom oraz absolwentom związanym z Wydziałem Architektury Politechniki Warszawskiej znalezienia się wśród laureatów Konkursu o Nagrodę Ministra Rozwoju.

Ważna informacja dotycząca przewodów doktorskich wszczętych przed dniem 1 maja 2019 r.

Zwracamy uwagę na zapis art. 179 ust. 4 ustawy Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce z dnia 3 lipca 2018 r. Dz. U. z 2018 r., poz. 1669 z późn. zm.), z którego wynika, że przewody doktorskie wszczęte przed dniem 01.05.2019 r. i niezakończone do dnia 31.12.2021 r. będą zamykane lub umarzane. Poniżej zamieszczamy pismo Pani Prodziekan ds. Nauki dotyczące tego tematu.

Wystawy studenckie w tygodniu 03-07.02.20

Zapraszamy do obejrzenia wystaw studenckich dostępnych w tym tygodniu na Wydziale Architektury:

- Projekt Wybieralny sem. 3 mgr
- Projekt Konserwatorski sem. 1 mgr
- Malarstwo i Grafika Architektoniczna sem. 3 inż
- Cyfrowe Techniki Geometryczne sem. 3 inż
- Zabudowa Wielorodzinna sem. 5 inż

Wykład absolwenta WAPW w siedzibie Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk - Architektura Schronienia

Zapraszamy na ciekawy wykład! Maciej Sokół, absolwent Wydział Architektury PW zaprezentuje swój projekt dyplomowy - Architektura schronienia na styku potrzeb jednostki i wspólnoty w warunkach odosobnienia. Projekt stacji polarnej na Spitsbergenie. Promotorem pracy była dr inż. arch. Anna Grabowska

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej - mgr inż. arch. Krystyna Ilmurzyńska

11 lutego 2020 r. godz. 15:05, Sala Rady Wydziału

Wystawa - Projekt architektoniczny. Mała użyteczność w krajobrazie

W tym tygodniu zapraszamy do obejrzenia trzech wystaw studenckich.

Wystawa - Techniki Informacyjne

W tym tygodniu zapraszamy do obejrzenia trzech wystaw studenckich.

Wystawa - Projekt Architektoniczny. Duża użyteczność

W tym tygodniu zapraszamy do obejrzenia trzech wystaw studenckich:

Międzywydziałowe studia podyplomowe - interdyscyplinarny BIM

Zapraszamy na trzecią edycję studiów podyplomowych - Międzywydziałowe studia podyplomowe - interdyscyplinarny BIM

Harmonogram wystaw w tym tygodniu

Zapraszamy do odwiedzenia wystaw projektów w tym tygodniu.

Gratulacje dla Aleksandry Kuk - Nagroda Prezydenta Miasta Częstochowy

Serdecznie gratulujemy Aleksandrze Kuk otrzymania Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy za najlepszą pracę inżynierską, licencjacką, magisterską lub doktorską związaną z promocją Częstochowy. Aleksandra Kuk została nagrodzona za pracę magisterską wykonaną na Wydziale Architektury PW pod kierunkiem dr inż. arch. Macieja Czarneckiego - ,,Utrzymanie pierwotnej funkcji handlowej przy adaptacji obiektów modernistycznych na przykładzie domu handlowego ,,Puchatek” w Częstochowie".

Wystawa - Rysunek Odręczny

Zapraszamy do odwiedzenia wystaw, które rozpoczynają się w tym tygodniu. Od jutra  21 stycznia będzie można oglądać wystawę semestru I studiów inżynierskich - "Rysunek Odręczny"

Wystawa Projektów - Projekt Urbanistyczny - Plan Miejscowy

Zapraszamy do odwiedzenia wystaw projektów, które rozpoczynają się w tym tygodniu. Od wczoraj można oglądać wystawę semestru VII studiów inżynierskich - "Projekt Urbanistyczny - Plan Miejscowy"