Projekty naszych studentek i studentów prezentowane w czasopiśmie JAZZ FORUM!

Projekty naszych studentek i studentów dotyczące Muzeum Polskiego Jazzu spotkały się z entuzjazmem redakcji branżowego czasopisma JAZZ FORUM, która postanowiła je opublikować w najnowszym, marcowym numerze swojego miesięcznika. Publikacji projektów towarzyszy artykuł autorstwa pracowników naszego wydziału: Małgorzaty Benedek i Emiliana Nagiela.

Muzeum Polskiego Jazzu - z takim tematem zmierzyli się nasi studenci w ramach przedmiotu Projektowanie Architektoniczne - duża użyteczność publiczna, w grupie prowadzonej przez Małgorzatę Benedek, Tomasza Kosmę Kwiecińskiego, Agnieszkę Lewandowską i Emiliana Nagiela. 

Projekty spotkały się z entuzjazmem redakcji branżowego czasopisma Jazz Forum, która postanowiła je opublikować w najnowszym, marcowym numerze swojego miesięcznika. Publikacji projektów towarzyszy artykuł autorstwa pracowników naszego wydziału: Małgorzaty Benedek i Emiliana Nagiela. 

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym numerem czasopisma Jazz Forum, a także do odwiedzenia ich strony internetowej oraz fanpage’a na Facebooku, gdzie co kilka dni publikowane są kolejne projekty powstałe na naszym wydziale. 

Poniżej podajemy linki do pierwszych trzech artykułów ze studenckimi projektami, które ukazały się do tej pory na stronie internetowej JAZZ FORUM. 

Projekt Mateusza Dąbrosia: 
https://jazzforum.com.pl/main/news/muzeum-polskiego-jazzu

Projekt Jakuba Wiązowskiego: 
https://jazzforum.com.pl/main/news/muzeum-polskiego-jazzu-projekt-2

Projekt Olgi Zawistowskiej: 
https://jazzforum.com.pl/main/news/muzeum-polskiego-jazzu-projekt-3