Wyniki drugiego etapu Dyplomu Roku SARP 2019

Sąd Konkursowy Dorocznej Nagrody Stowarzyszenia Architektów Polskich im. Zbyszka Zawistowskiego - Dyplom Roku 2019 za najlepszy projekt dyplomowy absolwenta, który uzyskał w 2018 roku na wyższej uczelni w Polsce tytuł magistra inżyniera architekta wyłonił 25 prac dyplomowych, które będą oceniane w trzecim etapie konkursu.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym pracom, a szczególnie chcieliśmy pogratulować absolwentom naszego wydziału, którzy zostali wybrani do udziału w trzecim etapie konkursu!

Prace absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej wybrane do trzeciego etapu:

Filip Strzelecki
Klasztor Benedyktynów w Nursji. Manifest ciągłości kulturowej.

Marek Wojda
Prefabrykacja miasta. Budynki mieszkalne i biurowe w rejonie ulicy Foksal w Warszawie.

Maciej Osuch
Architektura w służbie sądownictwa. Sąd Rejonowy dla Warszawy- Mokotowa przy ulicy Modzelewskiego

Agnieszka Roś
Ciemność w architekturze, architektura w ciemności. Projekt obserwatorium astronomicznego w Parku Ciemnego Nieba w Górach Izerskich.

Jolanta Muszczak
Architektura mieszkaniowa a kondycja współczesnego człowieka. Projekt budynku wielorodzinnego.

Martyna Rowicka
Architektura jako czynnik sprzyjający w procesie terapeutycznym. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Bieszczadach.

Dariusz Radwański
Studium domu - najważniejszej przestrzeni człowieka. Modelowy dom przyszłości w rozwiniętym społeczeństwie sieciowym.
Politechnika Warszawska

Więcej informacji na stronie SARP: http://www.sarp.org.pl/pokaz/dyplom_roku-_edycja_2019,2703/