Zapraszamy do udziału w konferencji studencko-doktoranckiej "Ochrona dziedzictwa w XXI wieku". Konferencja odbędzie się w dniach 12-13.04.2019r. w Instytucie Historii Sztuki UJ (ul. Grodzka 53, Kraków).

Już po raz piąty Akademickie Koło Ochrony Dóbr Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego organizuje Ogólnopolską Konferencję Studencko-Doktorancką "Rozpoznać przeszłość w teraźniejszości". W tym roku tematem przewodnim będzie "Ochrona dziedzictwa w XXI wieku". Bardzo serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji zarówno w roli prelegentów, jak i wolnych słuchaczy. Prosimy o wysyłanie abstraktów do 10.03.2019r. na maila:  konferencja.dziedzictwo@gmail.com, w tytule wpisując: “ABSTRAKT: [imię i nazwisko, tytuł referatu]”.