Mies+ WAPW. Konkurs na Najbardziej Pociągającą Ideę Projektową

Już 06.12 o 18:00 zapraszamy na uroczystą Galę Finałową Konkursu na Najbardziej Pociągającą Ideę Projektową 2019, która odbędzie się w gmachu WAPW w sali 103. Spośród finalistów wyłonionych w drodze czerwcowego głosowania przeprowadzonego na Wydziale Architektury jury, złożone z przedstawicieli najlepszych polskich biur architektonicznych i nauczycieli akademickich, wybierze laureatów. Każdy uczestnik wydarzenia, w drodze głosowania, będzie mógł zadecydować, który z finalistów zostanie wyróżniony nagrodą publiczności.

Tegoroczni finaliści w poszczególnych kategoriach:
➕ Kubatura dla Jednostki ( sem II inż.)
Piotr Gontowski
Zofia Jemioło
Zespół: Klementyna Synkiewicz i Maciej Mołdrzyk
➕ Dom jednorodzinny ( sem IV inż.)
Aleksandra Kurkierewicz
Małgorzata Łysik
Michał Madeja
➕ Szkoła ( sem VI inż.)
Marta Macheda
Maria Mrugalska
Dawid Roszkowski

Jury, które będzie dokonywać wyboru, składa się nie tylko z przedstawicieli kadry akademickiej, ale także z architektów ze znanych warszawskich pracowni, czy przedstawicieli Miasta.