Politechnika Warszawska na Warszawskim Salonie Maturzystów 2024

Co warto wiedzieć o Politechnice Warszawskiej? Jakie mamy kierunki i jak się na nie dostać? Na te i inne pytania będziemy odpowiadać 26 i 27 września podczas wydarzenia w Szkole Głównej Handlowej.

Sercem Salonów Maturzystów są stoiska targowe. Tak też będzie w tym roku. My zapraszamy oczywiście do nas – na stanowisko nr 13. Będzie nas łatwo znaleźć, bo przyjedziemy z częścią Politechniki – stoiskiem odwzorowującym naszą Dużą Aulę – wnętrze Gmachu Głównego. Od godz. 9.00 do 15.00 studenci i pracownicy PW będą tam opowiadać, wyjaśniać, prezentować, rozbudzać i zaspokajać ciekawość (w końcu hasło #zawszeciekawi zobowiązuje). Zwiedzający nie odejdą z pustymi rękami – przygotowaliśmy ulotki i gadżety.

Nie byłoby Salonów Maturzystów bez prezentacji. Zapraszamy na tę o Politechnice Warszawskiej – 26 i 27 września, w godz. 9.30–9.55 w Auli I.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Do zobaczenia!

Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych Politechniki Warszawskiej – na FacebookuInstagramieX i TikToku będziemy pokazywać przygotowania do Warszawskiego Salonu Maturzystów i relacjonować nasz udział.