Serdecznie gratulujemy nagrodzonym w konkursie "Przestrzeń wspólna jest wartością"

1 grudnia odbyło się wręczenie nagród w konkursie „Przestrzeń wspólna jest wartością. Nagroda NIAiU dla najlepszych prac magisterskich”. Wśród nagrodzonych prac znalazł się także projekt magisterski obroniony na naszym Wydziale Architektury!

Nagroda przyznana została w dwóch kategoriach: projektowej oraz teoretycznej.

Laureatami pierwszej edycji konkursu zostali: Aleksandra Skrzek (projekt, promotorka: dr inż. arch. Anna Grabowska, Politechnika Warszawska) i Maria Czaputowicz (teoria, promotor: Prof. dr. hab. Jerzy Kochanowski, Uniwersytet Warszawski). Wyróżnienia zdobyli: Małgorzata Neumann (promotor: prof. Salomon Frausto, TU Delft – Uniwersytet Techniczny w Delft) i Joanna Paulina Karlikowska (projekt, promotorka: dr inż. arch. kraj. Kinga Kimic, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego) oraz Piotr Góra (teoria, promotor: dr hab. Krzysztof Gwosdz, Uniwersytet Jagielloński). Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Forografia: Karol Samborski / NIAiU

Sład Jury w konkursie:

Praktyka:

dr hab. inż. arch. BOLESŁAW STELMACH, prof. WSPA – Dyrektor NIAiU – Przewodniczący Jury

mgr inż. arch. MAGDALENA FEDEROWICZ-BOULE

dr inż. arch. JERZY GROCHULSKI - prodziekan na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej

Teoria:

IZABELA PASTUSZKO – Zastępca Dyrektora NIAiU – Przewodnicząca Jury