Wystawa projektów: semestr 2 PL - projektowanie wstępne (19.-27.06.)

W dniach 19-27 czerwca zapraszamy do sali 201 (S. Bryły) ną wystawę 2 semestru z przedmiotu projektowanie wstępne! Wystawa jest otwarta i dostępna do obejrzenia dla wszystkich chętnych. Projekty z tej wystawy biorą również udział w X edycji plebiscytu Mies+ na najbardziej pociągającą ideę projektową, który organizowany jest przez WRS WAPW.

Plebiscyt Mies+ skierowany jest do aktywnych studentów WAPW. Głosować możecie na 3 prace, które Waszym zdaniem mają najbardziej interesujące idee projektowe. Plusy do głosowania możecie odebrać codziennie od 10:00 do 16:00 w stosiku w hallu głównym, a poza tymi godzinami w biurze WRS.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia wystawy, a studentki i studentów prosimy o wzięcie udziału w głosowaniu!