Wystawa projektów studenckich - ”Handel jako aktywator przestrzeni - centrum handlowo usługowe w Pabianicach”

W dniu 16 czerwca br. odbył się wernisaż wystawy wybranych projektów wykonanych na naszym Wydziale na sem.11 ( 3 mgr ) w sem. zimowym w ramach ścieżki A1 pt. ”Handel jako aktywator przestrzeni- centrum handlowo usługowe w Pabianicach”

Autorzy prac : inż. arch : Angelika Celińska, Joanna Gąsiorowska, Katarzyna Jankowska , Monika Kozioł , Jolanta Muszczak , Agata Polkowska , Paweł Pytlasiński , pracujący pod kierunkiem Prof. E. Kuryłowicz, dr A. Lorens, Arch. P. Kudelskiego.

Wystawa została otwarta przez Prezydenta miasta Pabianice Pana Grzegorza Mackiewicza z udziałem Pani Renaty Sielczak, Naczelnik Wydziału Urbanistyki w Pabianicach, prezesa firmy Aflofarm Pana Andrzeja Furmana , studentek :Jolanty Muszczak, Joanny Gąsiorowskiej , Katarzyny Jankowskiej, Agaty Polkowskiej , Moniki Kozioł, prowadzących ten projekt pracowników Zakładu Projektowania i Teorii Architektury WAPW : dr Anny Lorens, arch. Piotra Kudelskiego i prof.dr.hab.inż.arch. Ewy Kuryłowicz oraz licznie zgromadzonych gości .

Wystawa jest czynna jeszcze przez trzy następne tygodnie w galerii sztuki hotelu Fabryka Wełny w centrum Pabianic.