Czworo naszych studentów wśród laureatów 7 edycji konkursu Dyplom z Archicadem!

W 7 edycji konkursu „Dyplom z Archicadem”, organizowanym przez firmę WSC, zostało nagrodzonych czworo naszych naszych studentek i studentów! Zapraszamy do zapoznania się z nagrodzonymi pracami.

W kategorii DYPLOMY INŻYNIERSKIE nagrodę za Najciekawszy dyplom według Publiczności (1000 zł) otrzymał: Przemysław Sasin

Promotor: dr inż. arch. Ewelina Gawell

Temat: „Całoroczny ośrodek rekreacyjno - wypoczynkowy w Jastarni z bazą kitesurfingową”

W kategorii DYPLOMY INŻYNIERSKIE II nagrodę (3000 zł) otrzymała: Matylda Wolska

Promotor: prof. hab dr inż. arch Jan Słyk

Temat: „Dom Wspomagający osoby z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim”

W kategorii DYPLOMY INŻYNIERSKIE I nagrodę (5000 zł) zdobyła: Małgorzata Pająk

Promotor: dr inż. arch. Piotr Trębacz

Temat: „Baseny termalne w odkrywkowej kopalni kwarcu na Izerskich Garbach”

W kategorii DYPLOMY MAGISTERSKIE II nagrodę (4000 PLN + ARCHICAD SE + TWINMOTION Cloud) otrzymała: Kinga Bugaj

Promotor: dr inż. arch. Marcin Goncikowski

Temat: „Architektura sepulkralna. Alternatywna forma cmentarza na przykładzie budynku funeralnego przy Powązkach w Warszawie”

\

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym w konkursie studentkom i studentom!

W tym roku na konkurs zgłoszono 192 prace z całej Polski.

Prace były oceniane przez Jury w stałym od lat składzie: mgr inż. arch. Robert Konieczny (KWK Promes), mgr inż. arch. Szymon Wojciechowski (APA Wojciechowski), mgr inż. arch. Zbigniew Maćkow (Maćkow Pracownia Projektowa), mgr inż. arch. Piotr Buśko (Profil), mgr inż. arch. Wojciech Gwizdak (2G Studio), mgr inż. arch. Iwona Szymanik (WSC), mgr inż. arch. Witold Szymanik (WSC), mgr inż. arch. Rafał Ślęk (WSC) – sekretarz organizacyjny Konkursu.

Ze wszystkimi nagrodzonymi pracami w pełnym wymiarze (wszystkie plansze projektowe w lepszej jakości) można zapoznać się na stronie organizatora:

Fot. Artur Brzozowski