Informacje Dziekanatu

Odbiór kart dyplomowych

EGZAMINY JĘZYKOWE ERASMUS +

Uprzejmie informujemy o terminach egzaminów językowych wymaganych w procedurze kwalifikacyjnej w ramach programu ERASMUS +

Rekrutacja ERASMUS +

Uprzejmie informujemy, że rozpoczął się nabór na stypendia zagraniczne z programu Erasmus + na rok akademicki 2018/19 dla studentów studiów inżynierskich i magisterskich WA PW. Serdecznie zapraszamy do udziału w wymianie Erasmus+.

Rekrutacja na program Erasmus + będzie dostępna przez system USOS od 05.03.2018 do 15.03.2018.

Na stronie Centrum Współpracy Międzynarodowej opublikowany został film instruktażowy dla studentów rekrutujących się za pomocą systemu USOS:

Zasady wyjazdów WAPW (pdf, 4,11 MB)

Oferta zajęć wybieralnych - studia magisterskie

OFERTA-przedmioty_wybieralne_lato 2018L-opis_MGR (vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.document, 25,43 kB)