Informacje Dziekanatu

Stypendium pod choinkę

W listopadzie tego roku już po raz czwarty grupie ponadprzeciętnych studentów PW zostaną wręczone Stypendia pod choinkę. Właśnie rozpoczęło się przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych.

Zapraszamy do udziału w programie ATHENS

ATHENS to utworzony w 1997 roku program mający na celu wymianę studentów pomiędzy czołowymi europejskimi uczelniami technicznymi oraz udział we wspólnych europejskich programach rozwojowych i szkoleniowych. Obecnie w programie uczestniczy 15 uczelni i instytucji technicznych z Austrii, Belgii, Czech, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Norwegii, Polski, Portugalii, Rumunii, Turcji, Węgier i Włoch oraz francuskie uczelnie należące do grupy ParisTech „Grandes Ecoles d’Ingénieurs de Paris”.

Nowe zasady wznowień na studia

W myśl nowego Regulaminu Studiów obowiązującego w Politechnice Warszawskiej od 1 października 2019 r. zmieniają się zasady wznowień na studia. Szczegółowe informacje podajemy na stronie dotyczącej wznowień. Wznowienia na semestr zimowy 2019/20, które są w toku, dobywają się według dotychczasowych zasad. Osoby skreślone z semestru nieparzystego (zimowego) i pragnące wznowić studia prosimy o uważne przeczytanie opublikowanej informacji.

Kursy przygotowujące do B2

Ośrodek Języka Angielskiego SJO PW organizuje dodatkowe , płatne kursy dla studentów przygotowujących się do wrześniowego egzaminu ACERT na poziomie B2, organizowanego na naszej uczelni.

Jeżeli byłaby taka możliwość byłabym wdzięczna za umieszczenie informacji o kursach na  stronach internetowych/profilach FB Państw wydziałów.

Link do kursów: https://www.oja.sjo.pw.edu.pl/kursy-semestralne-b2

Praktyki inwentaryzacyjne - zapisy

Zapisy ruszają  o 19:00 10.06.2019 i trwają do 23:59 17.06.2019

Stypendium im. M. Króla

Uprzejmie informujemy, że do dnia 19 czerwca br. można składać wnioski o przyznanie stypendium im. M. Króla na rok akademicki 2019/2020.

Formularz wniosku wypełniony i następnie potwierdzony przez upoważnionego pracownika dziekanatu (Anna Grabczan), wnioskodawca składa w pokoju 112 w Gmachu Głównym (Sekretariat Prorektora ds. Studenckich).

EGZAMINY JĘZYKOWE ERASMUS +

Uprzejmie informujemy o terminach egzaminów językowych wymaganych
w procedurze kwalifikacyjnej w ramach programu ERASMUS +
w roku ak. 2018/2019 (wyjazdy realizowane w roku ak. 2019/2020)

Rekrutacja ERASMUS +

Uprzejmie informujemy, że rozpoczął się nabór na stypendia zagraniczne z programu Erasmus + na rok akademicki 2019/20 dla studentów studiów inżynierskich i magisterskich WA PW. Serdecznie zapraszamy do udziału w wymianie Erasmus+.

Rekrutacja na program Erasmus + będzie dostępna przez system USOS od 21.03.2019 do 31.03.2019.

Na stronie Centrum Współpracy Międzynarodowej opublikowany został film instruktażowy dla studentów rekrutujących się za pomocą systemu USOS:

Zasady wyjazdów WAPW (pdf, 626,85 kB)

Zapisy na zajęcia - semestr letni 2018/19

ZAPISY NA ZAJĘCIA - SEMESTR letni 2018/2019

Zapisy na specjalności-informacja

Na studiach magisterskich na naszym Wydziale istnieje możliwość wyboru specjalności, w ramach której będziecie Państwo studiowali począwszy od 2 semestru. Wszystkie specjalności kończą się nadaniem tytułu zawodowego magistra inżyniera architekta na kierunku architektura.

Zapraszamy do udziału w drugiej turze kwalifikacji na specjalności – zapisy wg rankingu za pomocą systemu USOS, które odbędą się w dniach:

11 stycznia 2019 (od godziny 18:00) -15 stycznia 2019 (do godziny 18:00)

Obowiązkowe szkolenia BHP dla studentów I roku

Informujemy, że zajęcia obejmujące 4 godzinne szkolenie BHP, odbędą się w II częściach

(dwa spotkania na grupę)

dla GRUP DZIEKAŃSKICH  1,3

cz.I - 9 października (wtorek) w godz. 8-10 sala 101 (2 godz.)

cz.II - 16 października (wtorek) w godz. 8-10 sala 101 (2 godz.)

dla GRUP DZIEKAŃSKICH  2,4,5

cz.I - 11 października (czwartek) w godz. 8-10 sala 101 (2 godz.)

cz.II - 18 października (czwartek) w godz. 8-10 sala 101 (2 godz.)