Gratulacje dla nagrodzonych w 7. Konkursie Architektoniczno-Urbanistycznym 2022 „Lider Dostępności”

W Pałacu Prezydenckim Andrzej Duda i Agata Kornhauser–Duda uhonorowali laureatów VII edycji Konkursu Architektoniczno–Urbanistycznego „Lider Dostępności”. Celem Konkursu jest promowanie projektowania uniwersalnego oraz najlepszych rozwiązań urbanistycznych i architektonicznych w zakresie dostosowania budynków i przestrzeni do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

To siódma edycja Konkursu Architektoniczno–Urbanistycznego „Lider Dostępności” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji oraz Towarzystwo Urbanistów
Polskich.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym, a szczególnie gratulujemy nagrodzonym związanym z naszym Wydziałem:

• Architekt/urbanista – prof. dr hab. inż. arch. Ewa Kuryłowicz
  • Przestrzeń publiczna – dwie nagrody ex aequo - jedna z nich to „Browary Warszawskie” – projekt architektoniczny JEMS Architekci
  • Obiekt usług lokalnych – „Szkoła Podstawowa nr 400 w Wilanowie” – projekt architektoniczny: Piotr Bujnowski, Martyna Rowicka, Karina Jędrak-Kościesza.