1. urodziny Projektu Pracownie – wernisaż wystawy

Zapraszamy do świętowania 1. urodzin Projektu Pracownie!  Działalność Projektu Pracownie trwa już rok. Zapraszamy na wystawę zdjęć zrealizowanych podczas wywiadów przeprowadzanych w pracowniach artystycznych i rzemieślniczych. Ponadto zachęcamy do uczestniczenia w cotygodniowych spotkaniach NIEDZIELA Z RZEMIOSŁEM. Ich gośćmi będą wybrani bohaterowie naszych materiałów. 

Projekt Pracownie to inicjatywa osób, które połączyła fascynacja rzemiosłem, uprawiającymi je ludźmi i przestrzenią warszawskich (i nie tylko!) warsztatów. To sposób na udowodnienie tezy, że (rzekomo) trwające w stagnacji rzemiosło może się̨ odrodzić, cieszyć uznaniem i popularnością, między innymi za sprawą Nowej Fali Rzemiosła. 
Podróż (i przygoda!) wiodąca od pracowni do pracowni, pozwoliła nam zebrać pokaźne archiwum wyjątkowych zdjęć. Z okazji 1. urodzin zamierzamy się̨ nimi podzielić, już nie tylko na naszej stronie internetowej. Dzięki współpracującym z Projektem Pracownie fotografom – Karolinie Lewandowskiej, Magdzie Woźnicy, Radkowi Zawadzkiemu i Krzyśkowi Jedynakowi – macie okazję poczuć niepowtarzalny klimat warsztatów artystycznych i rzemieślniczych, do których dotarliśmy w ciągu ostatniego roku. Zdjęcia uzupełniamy rysunkami ilustratorki Weroniki Reroń. Zobaczcie, w jakich przestrzeniach tworzą utalentowani i pełni pasji ludzie. 
16 czerwca zapraszamy Was na wernisaż wystawy, a w trzy kolejne weekendy zachęcamy do uczestniczenia w spotkaniach z cyklu NIEDZIELA Z RZEMIOSŁEM podczas których będziecie mogli dowiedzieć się więcej o fachu, którym trudnią się wybrani rzemieślnicy. 
24 czerwca, godzina 16:00–18:00
Niedziela z rzemiosłem – Endemit Pracownia i Cztery Deski
1 lipca, godzina 16:00–18:00
Niedziela z rzemiosłem – Wenska Leather Goods
8 lipca, godzina 16:00–18:00
Niedziela z rzemiosłem – August Design Studio
Wystawę w Otwartej Pracowni Jazdów będzie można oglądać do 14 lipca. 
Zapraszamy! 
Zespół Projektu Pracownie
www.projektpracownie.pl