Builder for the Future – 2022/2023

W dniu 24 października 2022 rozpoczynamy uroczyście tegoroczną edycję Programu Builder for the Future – 2022/2023. W związku z tym zapraszamy Wykładowców wraz z grupami studentów na 4 Future Day - Dzień Młodego Architekta i Inżyniera, który odbędzie się w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie (ul. Wybrzeże Gdyńskie 4)

BEZPŁATNE, całodniowe wydarzenie przeznaczone jest dla wykładowców, studentów oraz absolwentów uczelni technicznych wiążących swoją przyszłość z budownictwem lub architekturą.

W PROGRAMIE 4FUTUREDAY m. in.:

- Rynek pracy inżyniera budownictwa i architekta Anno Domini 2022

- Architektura i Budownictwo. Mentoring i młodość. O edukacji, zawodzie, pasjach, doświadczeniach i wyzwaniach opowiedzą architekci i inżynierowie najlepszych pracowni architektonicznych i konstruktorskich oraz firm wykonawczych.

- Warsztaty BIM, w ramach których uczestnicy poznają BIM, jako platformę, dającą możliwość współpracy obydwu środowisk – inżynierów budownictwa oraz architektów.

- Strefa Kariery - Poznaj ofertę pracy, praktyk oraz staży najlepszych firm w branży. Rozmowy kwalifikacyjne na gorąco! Zabierz ze sobą CV
- Konsultacje z ekspertami, reprezentującymi najlepsze firmy z branży budowlanej oraz biura architektoniczne.

Za udział w wydarzeniu oraz udział w warsztatach BIM studenci otrzymają dwa imienne certyfikaty.

PROGRAM WYDARZENIA:

REJESTRACJA 4FUTUREDAY:

Wszystkie osoby, chcące wziąć udział w wydarzeniu prosimy o wcześniejsze zarejestrowanie się na naszej platformie B4F Rejestracja jest również warunkiem otrzymania certyfikatu.

Wydawca miesięcznika "Builder" przewidział dla wydziału danej uczelni, z którego na nasze wydarzenie przyjdzie najwięcej studentów, możliwość prezentacji na łamach "Buildera". Wydział będzie można zaprezentować w dowolny sposób. Do dyspozycji będzie cała rozkładówka (2 str).

ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO ZAMIESZCZENIA ZAPROSZENIA, PROGRAMU ORAZ BANERU W PAŃSTWA SOCIAL MEDIACH NA STRONIE WWW WYDZIAŁU ORAZ PROFILU FACEBOOK ORAZ ROZESŁANIE MAILA DO STUDENTÓW, WYKŁADOWCÓW I KÓŁ NAUKOWYCH.