Konkurs Architektury Ceglanej

Zapraszamy do wzięcia udziału w III edycji ogólnopolskiego Konkursu Architektury Ceglanej organizowanego dla studentów wydziałów architektury przez Związek Producentów Ceramiki Budowlanej przy współudziale SARP:

 
 
 
 
Ideą konkursu jest budowanie świadomości piękna architektury ceglanej, oraz propagowanie klinkieru jako najszlachetniejszego z materiałów elewacyjnych. Konkurs ma przybliżyć przyszłym architektom technologię elewacji z cegieł i płytek  klinkierowych, oraz zapoznać ich z możliwościami jakie daje dziś architektowi - rynek ceramicznych  materiałów  elewacyjnych. W tej edycji konkursu studenci  będą  mogli sprawdzić swe umiejętności w zakresie projektowania architektonicznego z wykorzystaniem wyrobów klinkierowych na elewacji budynków, w kategoriach:
I . Dom jednorodzinny.
II. Budownictwo przyszłości.
 
Dodatkową zachętą do udziału w KONKURSIE ARCHITEKTURY CEGLANEJ  jest atrakcyjna pula 6 pieniężnych nagród konkursowych.
Dodatkowo zdobywcy pierwszego miejsca w każdej z dwóch kategorii otrzymają dwumiesięczny, płatny staż w renomowanych warszawskich biurach projektowych: FS&P ARCUS Sp. z o.o. oraz APA Wojciechowski Sp. z o.o.
 
Prace konkursowe można składać w terminie do 17 kwietnia 2020r. poprzez formularz kontaktowy na stronie www.konkursarchitekturyceglanej.pl .
Obrady Jury w składzie: Dorota Szlachcic, Mariusz Ścisło, Tomasz Konior, Grzegorz Stiasny, Marek Furmańczyk - zostaną zakończone do dnia 18 maja 2020r.
Uroczysta gala finałowa konkursu będzie miała miejsce 22 maja 2020r. w warszawskiej siedzibie SARP.
Organizator: ZPCB
Związek Pracodawców Ceramiki Budowlanej jest organizacją skupiającą w producentów ceramiki budowlanej. Związek jest członkiem międzynarodowej federacji zrzeszającej organizacje producentów ceramiki budowlanej z 27 państw. Aktywność związku skupia się głównie na promocji ceramiki budowalnej w Polsce. Związek jest również wydawcą ogólnopolskiego kwartalnika  branżowego „Ceramika Budowlana”.
http://www.zwiazek.org.pl/

https://pl-pl.facebook.com/konkursarchitekturyceglanej/
www.konkursarchitekturyceglanej.pl