Konkurs Grant of Colour

Projektanci i architekci! Zapraszamy do udziału w konkursie Grant of Colour, organizowanym przez Tarkett Polska. W związku z aktualną sytuacją regulamin konkursu uległ zmianie. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj: https://grantofcolour.pl/stronaGlowna

Czas składania projektów został wydłużony do 31.08.2020 roku! Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym regulaminem na stronie konkursu!

Z uwagi na zagrożenie epidemią koronawirusa COVID-19 oraz komfort uczestników informujemy o zmianach w regulaminie konkursu Grant of Colour! Od dnia 16.03.2020:

• W konkursie mogą brać udział wszyscy studenci oraz absolwenci kierunków Architektura, Architektura Wnętrz oraz Wzornictwo, którzy nie ukończyli 31 roku życia.
  • Zdajemy sobie sprawę jak utrudnione aktualnie mogłoby być samodzielne pozyskiwanie rzutów przestrzeni. Co za tym idzie, udostępniamy bazowe rzuty, na podstawie których uczestnicy mogą tworzyć swoje projekty. Samodzielne pozyskanie rzutu przestrzeni nie będzie już wymagane do wzięcia udziału w konkursie.
  • Czas składania projektów został wydłużony do 31.08.2020 roku! Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym regulaminem!

Jak wziąć udział w konkursie?

• Zarejestruj się na www.grantofcolour.pl
  • Zapoznaj się z raportem Studium Kolorów
  • Zgłaszaj swoje projekty

Wygrywaj nagrody:

• I miejsce - 4000 zł + voucher o wartości 3000 zł od firmy Kinnarps, partnera konkursu

+ Voucher o wartości 5000 zł na produkty Tarkett dla placówki, której przestrzeni użyto w zwycięskim projekcie

• II miejsce - 3000 zł + voucher o wartości 3000 zł od firmy Kinnarps, partnera konkursu
  • III miejsce - 2000 zł + voucher o wartości 3000 zł od firmy Kinnarps, partnera konkursu

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2020 roku!

Szczegóły konkursu na www.grantofcolour.pl