Konkurs Hyperlocal

Zapraszamy do udziału w konkursie HYPERLOCAL organizowanym przez nową internetową platformę dla studentów COMMUN.

Opis konkursu:

Wraz z rosnącą liczbą ludności, a jednocześnie ograniczoną ilością dostępnych zasobów, wiele istot nadal walczy o poszukiwanie godnego życia - miejsca do życia, jedzenia i środka transportu. 

Podróż w regularnych odstępach czasu jest jednak podobnym podobny dla osób ze wszystkich grup społecznych i ekonomicznych. Publiczne środki transportu są w stanie poradzić sobie z rozwiązaniem licznych problemów, takich jak zatory na drogach, zanieczyszczenia spowodowane pojazdami i ekonomiczny sposób dojazdu do pracy. Utrudnienia na drogach nadal stanowi poważny problem na całym świecie, pomimo postępów w dziedzinie technologii związanych z transportem publicznym i rozwojem zrównoważonym.

2Mumbaj, wcześniej znany jako Bombaj, jest stolicą indyjskiego stanu Maharashtra i jest najbogatszym miastem w kraju. Jest dobrze znany ze swojej różnorodnej kultury i jest uważany za tygiel wielu kultur i społeczności.

Wyzwanie polega na zaproponowaniu nowego systemu "Hyperlocal" dla osób dojeżdżających do pracy i wyrażają wizję tego, w jaki sposób miasto może działać i żyć się w 2030 roku. 

Więcej informacji: http://commun.xyz/hyperlocal.html