Konkurs Inspirujący produkt „W zgodzie z naturą”

Ruszyła szósta edycja ogólnopolskiego konkursu dla młodych projektantów, organizowanego przez trójmiejską Galerię Wnętrz City Meble. Tegoroczna edycja stawia przed designerami zadanie zaprojektowania "mebla" wspierającego spotkania na łonie natury, w zgodzie z ideą oraz wartościami marki DesignNature!

Konkurs organizowany jest przez gdańską Galerię Wnętrz od 2017 roku. Przeznaczony jest dla studentów kierunków artystycznych, przede wszystkim wzornictwa i architektury wnętrz, w całej Polsce. W tym roku istotną zmianą jest nowy partner w Konkursie - społeczność DesignNature - zapoczątkowana przez Gosię i Tomka Rygalików. Nagrodą za pierwsze miejsce, podobnie jak w poprzednich edycjach, jest wyjazd na prestiżowe, międzynarodowe targi mebli i designu w Mediolanie – Salone del Mobile. Organizator konkursu zapewnia również przelot i pobyt w hotelu. Dodatkowo laureat pierwszego miejsca będzie mógł wziąć udział w Design Summer School w Sobolach w sezonie letnim 2023 oraz na wniosek Jury otrzyma możliwość realizacji projektu na terenie kreatywnego kampusu DesignNature.

W kapitule konkursowej zasiądą między innymi: Gosia Rygalik i Tomek Rygalik – przedstawiciele DesignNature, przedstawiciele Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, partnera konkursu, oraz reprezentanci Galerii Wnętrz City Meble, głównego organizatora.

Prace zgłoszeniowe wraz z wypełnionymi dokumentami należy przesyłać drogą mailową/pocztą kurierską do organizatora konkursu, Galerii Wnętrz City Meble, do dn. 27 lutego 2023 roku bądź na maila: kontakt@citypro.pl.

Adres oraz szczegóły dotyczące konkursu dostępne są pod linkiem https://tiny.pl/wpcdw

Konkurs na inspirujący produkt "W zgodzie z naturą" w skrócie: Temat: Zaprojektuj "mebel" wspierający spotkania na łonie natury, w zgodzie z ideą oraz wartościami marki DesignNature!

Terminy:

- przesłanie prac: do 27.02.2023, godzina 15.00

- rozstrzygnięcie konkursu: do 03.03.2023

- ogłoszenie wyników: do 13.03.2023

Nagrody za 1 miejsce: - udział w Design Summer School w Sobolach w sezonie letnim 2023 - wyjazd na targi Salone del Mobile 2023 w Mediolanie (18-23.04.2023)

- dodatkowo na wniosek Jury możliwość realizacji projektu na terenie kreatywnego kampusu DesignNature Organizatorzy: Galeria Wnętrz City Meble i marka DesignNature!

Partnerzy: Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/846870486605767