Konkurs Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego na Najlepszą Pracę Dyplomową

Zapraszamy studentów i absolwentów do udziału w Konkursie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego na Najlepszą Pracę Dyplomową kategorii: planowania przestrzennego, projektowania urbanistycznego, projektowania architektonicznego oraz architektury krajobrazu.

Obecnie rusza XI już edycja tego Konkursu, a prace rozpatrywane są w trzech kategoriach tematycznych: planowanie przestrzenne i projektowanie urbanistyczne, projektowanie architektoniczne oraz architektura krajobrazu. Celem nadrzędnym Konkursu jest prezentacja możliwych do zrealizowania rozwiązań projektowych i przekształceń przestrzennych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów,  którzy obronili swoje prace do końca 2019r., a których prace spełniają wymogi Konkursu.

Przewidziane nagrody to kwota 4000 zł za nagrodę i 1000 zł za wyróżnienie.

Laureatem X edycji w kategorii architektura krajobrazu był Pan Adam Jankowski absolwent Politechniki Poznańskiej ,a w IX edycji w kategorii planowanie przestrzenne i projektowanie urbanistyczne Pan Krzysztof Pawłowski - absolwent Politechniki Gdańskiej.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: http://rbgp.pl/konkurs-najlepsza-praca-dyplomowa-tematycznie-zwiazana-z-wojewodztwem-zachodniopomorskim/