Polsko-Brytyjskie Forum Nauki (PL-UK Science Forum)

Zapraszamy do udziału w Polsko-Brytyjskim Forum Nauki, które odbędzie się w dniach 13 i 14 września w Warszawie.

Światowe innowacje, międzynarodowi eksperci, praktyczne warsztaty oraz wymiana doświadczeń współpracy polsko-brytyjskiej  - to wszystko już za tydzień na Polsko-Brytyjskim Forum Nauki (PL-UK Science Forum)!

Ta niepowtarzalna i prestiżowa konferencja naukowa odbędzie się w dniach 13-14 września w Warszawie.  

Wydarzenie poświęcone jest współpracy pomiędzy przedstawicielami środowisk naukowych, centrów transferu technologii oraz instytucji wspierających rozwój lub odpowiedzialnych za wdrażanie nowych innowacyjnych rozwiązań w Polsce i Wielkiej Brytanii. Spotkanie jest okazją do pokazania, jak wiele już udało się osiągnąć w wyniku polsko-brytyjskiej współpracy w dziedzinie nauki i innowacji. Zapoczątkuje również rozwój nowych form, obszarów oraz metod współpracy. 

Polsko-Brytyjskie Forum Nauki to dwudniowa konferencja powstała dzięki współpracy Ambasady Brytyjskiej oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego Rzeczypospolitej Polskiej.

Forum stanowi główny punkt Polsko-Brytyjskiego Roku Przedsiębiorczości, Nauki i Innowacji 2018 (YESI). Inicjatywa ta została zapoczątkowana w grudniu ubiegłego roku przez Premiera Mateusza Morawieckiego i Premier Teresę May jako jedno z ustaleń dwustronnych konsultacji międzyrządowych, mających na celu dalsze wzmocnienie współpracy między Polską a Wielką Brytanią, również w dziedzinie nauki i innowacji.

Najlepsi naukowcy, technolodzy i innowatorzy będą dyskutować o wdrażaniu w życie codzienne technologii, budowaniu relacji pomiędzy nauką a biznesem, a także wzmacnianiu kompetencji w obszarze zarządzania i skutecznej komercjalizacji innowacji.  Dla uczestników konferencji będzie to świetna okazja do przedstawienia swoich osiągnięć oraz nawiązania kontaktów, które mogą zaowocować nowymi projektami oraz partnerstwami w przyszłości.

W tym roku na Polsko-Brytyjskim Forum Nauki pojawi się blisko 150 gości, którzy będą mogli wziąć udział w wykładach i panelach dyskusyjnych, a także wysłuchać inspirujących historii o udanej współpracy polsko - brytyjskiej.

 

Dodatkowo uczestnicy konferencji będą mieli okazję uczestniczyć w prowadzonych przez wybitnych specjalistów z Wielkiej Brytanii warsztatach, które odbędą się pierwszego dnia wydarzenia.

Zarejestruj się już teraz!  https://www.surveymonkey.com/r/MJ6X5VN  

Dane do kontaktu:
Adrianna Zalewska
Koordynator ds. kontaktu z mediami
plukscienceforum@gmail.com
Tel.: 505 075 386