Praktyki wakacyjne przy wykorzystaniu platformy Career Center

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza wszystkich studentów poszukujących praktyk oraz wakacyjnej pracy w interesujących branżach do skorzystania z platformy Career Center na portalu BK PW.

 

Z myślą o studentach, którzy z powodu obostrzeń mają ograniczone możliwości zlokalizowania miejsca praktyk studenckich lub długo szukają wakacyjnej pracy, Biuro Kareir Politechniki Warszawskiej przeprowadziło akcję specjalną wśród pracodawców. Zaapelowano do WSZYSTKICH REKRUTERÓW, z którymi Biuro współpracuje, by skierowali do niego swoje oferty.  

Aby skorzystać z efektów tej akcji należy:

  1. Stworzyć profil lub zalogować się do swojego profilu na portalu BK PW: CAREER CENTER BK PW
  2. Wybrać zakładkę OFERTY i sprawdzać ogłoszenia.
  3. Opcjonalnie w ofertach pracy i praktyk należy szukać zdania: „Poniższe ogłoszenie dedykowane również studentom poszukującym miejsca na realizację obowiązkowych praktyk studenckich.”
  4. Ogłoszenia będą widoczne zgodnie z kryteriami, które studenci wybrali przy tworzeniu swojego profilu. Część ofert pojawi się tylko jeśli w profilu wskazano wydział, na którym się studiuje.

Powodzenia w aplikowaniu! Aby dopracować CV lub lepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, można zajrzeć na konsultacje online ze specjalistami z Biura Karier PW