Program dla młodzieży i studentów towarzyszący wystawie „Jan Bogusławski. Według reguł sztuki i własnego upodobania”

Informujemy o możliwości udziału w kilkudniowym programie dla młodzieży i studentów towarzyszącym wystawie: Jan Bogusławski. Według reguł sztuki i własnego upodobania. Cykl skierowany jest szczególnie do uczniów i uczennic liceum oraz studentów i studentek pierwszych lat, którzy swoją przyszłość wiążą z projektowaniem przestrzeni, architektury i form przemysłowych.

W programie: działania warsztatowe, oprowadzania i spacery śladem twórczości Jana Bogusławskiego. Część warsztatowa realizowana będzie wokół zagadnień związanych z projektowaniem mebli, detalu architektonicznego oraz przestrzeni publicznych.

• 6.08 (wtorek), godz. 11:00-14:00, Instytut Wzornictwa Przemysłowego,
  • 7.08 (środa), godz. 11:30-15:30, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów,
  • 8.08 (czwartek), godz. 11:00-14:00, ZODIAK Warszawski Pawilon Architektury,
  • 9.08 (piątek), godz. 11:00-14:00, Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki.

Formularz rejestracyjny

Więcej informacji na stronie niaiu.pl

Na zdjęciu: Pawilon Chemii w Warszawie (nieistniejący) projektu Jana Bogusławskiego i Bohdana Gniewiewskiego, fot. Zbyszko Siemaszko