Ruszyła II edycja konkursu Paradyż Designers

II edycja kreatywnego konkursu Paradyż Designers dla architektów, projektantów wnętrz i studentów kierunków architektonicznych, to znakomita okazja do zaprezentowania swojego potencjału i wygrania atrakcyjnych nagród o łącznej wartości 110 000 pln!

 

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu wizualizacji 3D przedstawiającej aranżację dowolnego wnętrza z wykorzystaniem płytek z kolekcji Neve Creative by Maja Ganszyniec Ceramiki Paradyż. Więcej szczegółów w załączonej informacji prasowej. 

 

Zapraszamy Państwa do rozpowszechnienia informacji o konkursie wśród studentów, także za pośrednictwem mediów społecznościowych. W tym celu przesyłam dedykowane grafiki konkursowe oraz poniżej treść posta zachęcającego studentów do udziału w konkursie: 

 

Uwaga studenci! Trwa #konkurs Paradyż Designers. Pokażcie swoją koncepcję ponadczasowego wnętrza z wykorzystaniem kolekcji płytek Paradyż Neve Creative by Maja Ganszyniec i zawalczcie o atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 110 000 pln!

 

Czas na przesyłanie prac: do 17 lutego 2023 r. W konkursie #ParadyzDesigners organizowanym przez @ceramikaparadyz można zgłosić kilka projektów i zwiększyć swoją szansę na wygraną.

 

Szczegóły i zgłoszenia na stronie konkursu