SUMMER SCHOOL "DISSECTING PALAC KULTURY. AN ARCHITECTURAL ANATOMY OF POST-APOCALYCTIC WARSAW"

"Letnia Szkoła", organizowana przez Politecnico di Milano, jest kolejnym, po "Waliców Project", elementem rozpoczętej przed dwoma laty współpracy Politecnico di Milano z Naszym Wydziałem. Spośród osób zaangażowanych dotychczas w "Waliców Project" sześć osób zgłosiło już chęć uczestnictwa we wspomnianej "Letniej Szkole". Dwa miejsca i jedno rezerwowe pozostały do obsadzenia. Jednocześnie muszę poinformować, że to będzie solidna praca, a organizator oferuje tylko noclegi w Mediolanie w okresie 2-7 września włącznie. Chętnych proszę o kontakt: jan.mazur@pw.edu.pl.

W załączeniu przesyłam:

1. Pismo Politecnico di Milano (data warsztatów w Warszawie pozostaje bez zmian, a data warsztatów w Mediolanie została skorygowana na okres 2-6 września).

POLIMI DESIGN (pdf, 51,03 kB)

2. Założenia ideowe sformułowane przez Organizatora.

ZAŁOŻENIA (pdf, 331,38 kB)