Tubądzin Design Awards

Weź udział w międzynarodowym konkursie Tubądzin Design Awards i nie przegap swojej szansy na staż pod okiem najlepszych projektantów w europejskich stolicach!

Rozpoczął się 3, ostatni już etap zgłaszania prac do międzynarodowego konkursu Tubądzin Design Awards, który trwa do 31/10/2020.  Hasłem przewodnim tego etapu jest #freedom- - wolność, dla której ograniczeniem jest sam twórca i jego wyobraźnia. Dajemy Wam szeroką gamę możliwości, którą możecie wykorzystać w inspirujący, nieszablonowy i odpowiedzialny sposób.

Zachęcamy Was, abyście zgłaszali swoje projekty w dedykowanej Wam, studentom kierunków architektury, projektowania kategorii Young Power!

Kluczowe informacje:

·         Jaki projekt zgłosić?  - Koncepcja, w której tematem przewodnim jest #freedom

·         Jakie są wymagania? – Proste ;)  Użyj w projekcie produktów marki Tubądzin / Arte / Domino / Korzilius (jeśli projekt zawiera armaturę to wybierz Grohe, który jest partnerem konkursu)

·         Co mogę wygrać? - Nagrodą główną jest wyjazd na staże do najlepszych europejskich biur projektowych w Paryżu, Warszawie i we Lwowie. Terminy odbywania staży zostanie ustalony indywidualnie ze Zwycięzcami w roku 2021. Ponadto znajdziecie się na łamach taki uznanych pism jak Elle Decoration, WhiteMAD, PRIMA. Czekają również cenne nagrody od naszych partnerów projektu.

·         Czy mogę brać udział w 3 etapach i zgłaszać niezliczoną liczbę projektów? – Tak! Każdy projekt jaki pokażecie w konkursie to zwiększenie Waszej szansy na wygraną.

·         Do kiedy wysłać pracę? – Do 31 października 2020 trwa 3 etap konkursu

 

Więcej informacji : https://www.tubadzin.pl/design/pl/Aktualnosci/akt62pl.php

Pytania związane z konkursem kierujcie na adres: tubadzindesignawards@tubadzin.pl