Uniwersytet Techniczny Chalmersa (Szwecja) zaprasza studentów uczelni ENHANCE do drugiej edycji szkoły letniej ENHANCE Summer School on Sustainable Entrepreneurship and Innovation (SEI).

Szkoła letnia SEI oferuje uczestnikom intensywne wprowadzenie w kluczowe zagadnienia związane ze zrównoważonym rozwojem, przedsiębiorczością i innowacjami oraz powiązaniami między nimi.

Wymagania wstępne:

Osobami aplikującymi do SEI mogą być studenci studiów magisterskich lub doktoranckich. Muszą oni spełniać następujące warunki:
- w przypadku studiów magisterskich – mieć zaliczony co najmniej 1 semestr studiów
- w przypadku studiów doktoranckich – mieć zaliczone co najmniej 2 semestry studiów

WAŻNE!!! Rekrutacja nie obejmuje osób znajdujących się na ostatnim semestrze ostatniego roku studiów magisterskich lub doktoranckich.
Szczegóły dotyczące szkoły letniej i rekrutacji: TUTAJ.

R E K R U T A C J A   P O T R W A   D O  :  2 4  k w i e t n i a  2 0 2 3  r.

Pytania dotyczące udziału w II edycji SEI oraz wnioski rekrutacyjne należy kierować do p. Mileny Gołofit-Stawińskiej, na adres: milena.stawinska@pw.edu.pl

Informacje o I edycji SEI: TUTAJ.

Wersja angielska informacji o II edycji SEI znajduje się na stronie internetowej CWM.
Informacja w j. polskim i angielskim jest również dostępna na Facebooku CWM.

Pliki do pobrania:

CHALMERS SEI (pdf, 206,88 kB)