XIII Międzynarodowy Program Stażu Naukowego „Laureaci Nagrody Nobla: Badanie Doświadczenia i Osiągnięć Zawodowych dla Kształtowania Osobowości Osiągającej Sukcesy i Transformacji Otaczającego nas Świata”

Mistrzostwa Świata w nauce to jedno z wydarzeń naukowych, w którym udział pozwala Twojej uczelni wejść do międzynarodowych rankingów uczelni i wejść w międzynarodową przestrzeń naukową i edukacyjną!

Międzynarodowy Historyczny Instytut Biograficzny (Dubaj – Nowy Jork – Rzym – Burgas – Jerozolima – Pekin) (IHBI) zaprasza kierowników placówek edukacyjnych i naukowych, pracowników naukowych i naukowo-pedagogicznych do udziału w I  Mistrzostwach Świata Nauki w Dubaju. Jest on finansowany z międzynarodowej dotacji w wysokości 1 200 000 EURO udzielonej przez IHBI przy wsparciu finansowym ZEA, Włoch, Bułgarii, USA, Izraela i Chin oraz przy zaangażowaniu darowizn na cele charytatywne.

Zgłaszaj swoje artykuły naukowe z dowolnego kierunku naukowego za pomocą odpowiedniej formy w konkursie indywidualnym lub zespołowym (kilku współautorów) w języku angielskim, ukraińskim, rosyjskim, polskim, hiszpańskim, niemieckim lub tureckim. Międzynarodowy panel ekspercki złożony z renomowanych naukowców oceni ich według systemu punktowego i wyłoni zwycięzców według dziedzin nauki.

Rejestracja i zgłaszanie artykułów naukowych do 5 lipca 2023 r.

Dziedzina nauki lub kierunek naukowy: Międzynarodowe konkursy naukowe obejmują możliwość zgłoszenia artykułu z dowolnej dziedziny nauki lub kierunku naukowego.

Forma uczestnictwa: zdalna.

Czas trwania konkursów naukowych: od 10 lipca do 1 sierpnia 2023 r.

Przyznanie zwycięzców: 20-25 sierpnia 2023.

Więcej informacji w załączonych materiałach: