Zapraszamy do udziału w konferencji „Możliwości zwiększenia opłacalności zrównoważonego użytkowania obszarów podmokłych”

Zapraszamy do udziału w konferencji „Możliwości zwiększenia opłacalności zrównoważonego użytkowania obszarów podmokłych”, która odbędzie się w dniu 8.09.2022 r. w Warszawie.

W imieniu Krajowego Sekretariatu Konwencji Ramsarskiej oraz własnym zapraszam Państwa do udziału w konferencji pod nazwą „Możliwości zwiększenia opłacalności zrównoważonego użytkowania obszarów podmokłych”, która odbędzie się w dniu 8 września 2022 r. (hotel Novotel, ul. Marszałkowska 94/98, Warszawa).

Na konferencji przedstawione zostaną możliwości wykorzystania biomasy uzyskanej w wyniku użytkowania rolniczego zdegradowanych obszarów podmokłych do produkcji z materiałów biodegradowalnych. Stosowanie produktów paludikultury do produkcji materiałów ociepleniowych i budowlanych jest już wdrażana w krajach europejskich. Konferencja ma na celu promocję gospodarki o obiegu zamkniętym poprzez użytkowanie mokradeł.

Więcej szczegółów w materiałach organizatora:

Zaproszenie uczestników (pdf, 152,50 kB)