Zapraszamy do udziału w konferencji "Współczesne kontynuacje dorobku Stanisława Bieńkowskiego"

Zapraszamy do udziału w V Konferencji Naukowej z cyklu „Sukcesy i wyzwania w naukach o zarządzaniu i jakości. Od tradycji do współczesności” pt. „Współczesne kontynuacje dorobku Stanisława Bieńkowskiego (1882-1958) .

 

Konferencja, organizowana przez Akademię WSB w Dąbrowie Górniczej i Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej, odbędzie się w dniu 24 marca 2022 roku (czwartek), w formule online, od godz. 9.00. Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Pełna informacja na temat wydarzenia znajduje się na stronie internetowej konferencji:

 

https://wsb.edu.pl/v-konferencja-naukowa-sukcesy-i-wyzwania-w-naukach-o-zarzadzaniu-i-jakosci-od-tradycji-do-wspolczesnosci-wspolczesne-kontynuacje-dorobku-stanislawa-bienkowskiego-1882-1958

 

Celem konferencji jest przegląd fundamentalnych zagadnień współczesnego zarządzania, perspektyw rozwojowych oraz kierunków badań, w relacji do dokonań i dorobku naukowego profesora Stanisława Bieńkowskiego (1882-1958) - inżyniera mechanika i organizatora produkcji, ale też ekonomisty i współzałożyciela Akademii Handlowej w Krakowie (poprzedniczki obecnego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie).

 

Wyrażamy nadzieję, że konferencja pozwoli na zaprezentowanie najnowszych osiągnięć naukowych oraz będzie okazją do dyskusji nad rozwojem nauk o zarządzaniu i jakości.

 

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego