Zapraszamy na konferencję Element Urban Talks

W dniach 29 listopada -1 grudnia .2019 w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie (al. Jana Pawła II 232) odbędzie się trzecia edycja konferencji dla architektów, architektów wnętrz, architektów krajobrazu, samorządowców i aktywistów miejskich pt. Element Urban Talk. Uczestnicy będą rozmawiać o projektowaniu odpowiadającym na potrzeby współczesnego świata.

Element Urban Talks to konferencja łącząca architektów, architektów wnętrz, architektów krajobrazu, projektantów i aktywistów miejskich. Misją konferencji jest udowodnienie, że społecznie odpowiedzialne projektowanie jest możliwe, a także pokazanie jak to robić wbrew trudnościom, i jak idee przekuwać w rzeczywiste działania.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji Element Urban Talks jest ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Poczucie odpowiedzialności związane z myśleniem o środowisku, ludziach i ich otoczeniu powinno towarzyszyć architektom od pomysłu, aż po ich realizację, na każdym etapie projektowania. 

Wśród prelegentów także prowadzący zajęcia z naszego Wydziału!

Artur Filip (Wydział Architektury PW) - Kto jest odpowiedzialny za przestrzeń publiczną?

Wociech Kotecki (BBGK Architekci, Wydział Architektury PW) - Wczoraj, dziś i jutro - o odpowiedzialności w projektowaniu

Maciej Rydz (JEMS Architekci, Wydział Architektury PW) - Planeta Lem - 5 galaktyk odpowiedzialności