Zapraszamy na uroczystą Galę Builder for the Future

Builder for the Future to społeczny program edukacyjny, którego celem jest wspieranie młodych architektów i inżynierów budownictwa w uzupełnianiu edukacji, poszerzaniu fachowej i praktycznej wiedzy, umiejętności i kompetencji. Ważnym elementem programu jest ułatwianie młodym ludziom poznawania różnych sektorów branży budowlanej, działających w tych sektorach firm, a tym samym oczekiwań rynku i przyszłych pracodawców.

Zapraszamy na uroczystą Galę Builder for the Future, która odbędzie się już 30 maja 2019 roku o godz. 11.30 w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach!
WYDARZENIE JEST BEZPŁATNE!
Zarejestruj się: http://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/100
PROGRAM DNIA:
11.30 –12.00 – Rejestracja
12.00 –13.30 – Część oficjalna Gali:
- rozstrzygnięcie Konkursu dla Młodych Architektów i Konkursu dla Młodych Inżynierów
- ogłoszenie wyników rankingu TOP10 FOR THE FUTURE wydziałów architektury i wydziałów budownictwa
13.30 –15.00 – Lunch, rozmowy kuluarowe, sesje zdjęciowe, studio Builder movie TV