Zaproszenie do badania skuteczności psychoterapii

Laboratorium Neuronauki Emocji Uniwersytetu SWPS zaprasza do udziału w badaniu naukowym!

Celem badania jest zbadanie neuronalnych mechanizmów działania oraz skuteczności psychoterapuetycznych technik wyobrażeniowych. Biorąc udział uzyska Pan/Pani wsparcie w postaci cyklu darmowych sesji psychoterapeutycznych przeprowadzanych zgodnie z wymaganiami badania naukowego i nadzorowanych przez najlepszych polskich terapeutów, a także światowych liderów terapii wyobrażeniowej. 

Zapraszamy osoby w wieku od 18. do 40. roku życia, które mieszkają w Warszawie lub mogą w okresie 2 tygodni dwukrotnie przybyć do Warszawy. Osoby zainteresowane udziałem w badaniu prosimy o wypełnienie wstępnego kwestionariusza kwalifikującego do badania pod linkiem:
https://psychodpt.fra1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eWg8Xcn4O8f77QW

Osoby zakwalifikowane do badania otrzymają wynagrodzenie finansowe w wysokości do 830 zł, w zależności od etapu badania, do którego się dostaną.  

Chcemy poinformować Państwa, że udział w badaniu rozpocznie się od 3 spotkań online. Każde z nich potrwa 60 minut. Następnie zaprosimy Państwa do laboratorium na pierwsze spotkanie. Po tym spotkaniu odbędą się 3 kolejne sesje online trwające około 30 minut. Po dwóch tygodniach od pierwszego spotkania w laboratorium zaprosimy Państwa na piąte spotkanie. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych spotkań odbywających się w laboratorium. 

Pierwsze spotkanie (czas trwania 1,5h) Laboratorium w Instytucie Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN w Warszawie

Między pierwszym a piątym spotkaniem odbędą się krótsze sesje terapeutyczne trwające maksymalnie do 30 minut. Sesje te odbywać się będą w formie online w odstępie 2-3 dni.

Piąte spotkanie (czas trwania 1,5h) Laboratorium w Instytucie Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN w Warszawie

Więcej informacji o badaniu: https://www.swps.pl/nauka-i-badania/granty/20716-jak-zwiekszyc-skutecznosc-dzialania-psychoterapeutycznych-technik-wyobrazeniowych