Nagroda dla studentów naszego Wydziału w ramach X edycji Konkursu dla Młodych Architektów

Firma WSC, przyznała i ufundowała nagrody dodatkowe za najlepsze prace wykonane w programie ARCHICAD, w ramach X edycji Konkursu dla Młodych Architektów, w zadaniu „Wyzwanie Młodego Architekta”. Jedna z nagród trafiła do studentów naszego Wydziału. Gratulujemy!

Modułowy System Budowy Laboratoriów
Autorzy:
Katarzyna Karczewska
Mikołaj Szewko
Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej
Mentorrzy:
mgr inż. arch. Maciej Kaufman
arch. Szymon Kalata

O projekcie:
Forma budynku jest zdeterminowana przez uniwersalny, modularny i elastyczny system budowy obiektów laboratoryjnych. Betonowe trzony, w których znajdują się klatki schodowe, windy, sanitariaty oraz sieć szachtów, tworzą regularny układ. Przestrzeń między pylonami została dopełniona drewnianą, filigranową konstrukcją pomieszczeń badawczych i biur.
Prefabrykowane elementy oraz regularny układ pionów technicznych pozwalają na swobodne kształtowanie obiektu jak i jego rozbudowę, w dowolnym kierunku.

Więcej informacji: https://builder4future.pl/2023/05/29/iii-nagroda-wsc-1000-zl-i-voucher-na-szkolenie-bim-manager/