Nagroda w konkursie Archi-World Academy Awards dla Absolwenta WAPW - Przemysława Chimczaka

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym w konkursie organizowanym przez Archi-World Academy Awards. Wśród nagrodzonych znalazł się Przemysław Chimczak - absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej!

Archi Word Academy Awards to konkurs na najlepszy projekt studencki z całego świata. W tej edycji zostało nagrodoznych 12 prac. Prace oceniło Jury w składzie: Branimir Medić (de Architekten Cie), Lone Wiggers (C.F. Møller Architects), Sebastian Moreno-Vacca (A2M), Viggo Haremst (Henning Larsen Architects), Gerhard Landau (Landau + Kindelbacher), Stéphanie Ledoux (AW2), Nico Engel (Beng Architectes), Philippe Van Goethem (SVR-Architects), Renato Rizzi (Renato Rizzi Architetto), Ángel Luis Tendero (ALT Arquitectura), Jean-François Chevance (Archetype Group) i Onat Öktem (ONZ Architects).

Absolwent WAPW, Przemysław Chimczak dostał nagrodę za projekt „Coliving. Perspektywy wprowadzenia nowej formy mieszkaniowej do Polski”.

Poniżej prezentujemy fragment nagrodzonej pracy: