O Architekturze - Eike Becker Architekten

Stowarzyszenie Akademickie WA PW wraz z Wydział Architektury PW serdecznie zapraszają na kolejny wykład z cyklu "O Architekturze". 
Naszym gościem będzie Eike Becker - niemiecki architekt i projektant, założyciel biura "Eike Becker Architekten" z siedzibą w Berlinie. Znany głównie z budownictwa wielkogabarytowego, zarówno mieszkalnego, jak i biurowego. 

Już w najbliższy wtorek opowie nam o swoich projektach i spojrzeniu na architekturę, podzieli się wiedzą zdobytą dzięki wieloletniemu doświadczeniu
Wykład rozpocznie się o godzinie 18.00 dnia 10 grudnia w audytorium im. Stanisława Noakowskiego (nr 103) na pierwszym piętrze Wydziału Architektury PW przy ul.Koszykowej 55

Eike Becker - niemiecki architekt i projektant.

Od grudnia 1999 r. Eike Becker prowadzi wspólnie z Helge Schmidt biuro Eike Becker_Architekten w Berlinie.

Zakres ich usług obejmuje projektowanie, planowanie i realizację projektów biurowych, wieżowców, hotelowych, mieszkaniowych i urbanistycznych. Łączą one z jednej strony nowoczesne aspekty, innowacyjną technologię, zrównoważony rozwój i efektywność energetyczną z tradycyjnym pragnieniem życia towarzyskiego w przestrzeni publicznej i wygodnym miejscem z drugiej strony. To podstawa zrozumienia architektury w Eike Becker_Architekten.
Aby mieć pewność, że architektura i efektywna technologia nie są sprzeczne, wykorzystują ekspertów z danego projektu, od projektowania, sztuki, architektury krajobrazu i projektowania wnętrz, aby zapewnić, że ich pomysły projektowe można wdrożyć aż do szczegółów.

Zapraszamy na stronę https://www.eikebeckerarchitekten.com/ gdzie znajdziecie wszystkie projekty.