O architekturze: Ultra Architects

Stowarzyszenie Akademickie WAPW wraz z Wydziałem Architektury PW serdecznie zapraszają na kolejny wykład z cyklu "O Architekturze". Naszymi gośćmi będą architekci Marcin Kościuch i Tomasz Osięgłowski- założyciele biura Ultra Architects.

Marcin Kościuch i Tomasz Osięgłowski opowiedzą o swoim spojrzeniu na architekturę i proces projektowy, w oparciu o dotychczasowe doświadczenia i realizacje.
Wykład rozpocznie się o godzinie 18.00 w audytorium im. Stanisława Noakowskiego (nr 103) na pierwszym piętrze Wydziału Architektury PW przy ul.Koszykowej 55

Biuro zostało założone w 2004 roku w Poznaniu. Architekci z Ultra Architects są autorami stale nagradzanych realizacji o różnych skalach: od przedmiotów, przez wnętrza, domy i biurowce po założenia urbanistyczne. Ich projekty wynikają z wnikliwej analizy kontekstu przestrzennego, funkcjonalnego i kulturowego oraz potrzeb klienta i uwarunkowań ekonomicznych. Na swoim koncie mają między innymi nagrodę Bryła Roku 2016, która powędrowała dla projektu siedziby Tygodnika Wiadomości Wrzesińskich, a także nominację do Architektonicznej Nagrody Unii Europejskiej im. Miesa van der Rohe za poznański biurowiec Za Bramką.

Zapraszamy na stronę http://ultra-architects.pl/aktualnosci/ gdzie znajdziecie wszystkie projekty.