Obchody 45 rocznicy współpracy między WAPW a UDM w Detroit, USA (26-28 września 2024 r.)

W dniach 26-28 września w Detroit w Stanach Zjednoczonych odbędzie się amerykańska część obchodów 45-lecia współpracy między University of Detroit Mercy a naszym wydziałem. Część wydarzeń będzie transmitowana i nagrywana.

Obchody będą połączone z 30 rocznicą utworzenia Detroit Collaborative Design Center i 65 rocznicą założenia School of Architecture & Community Development.Przypominamy wszystkim zainteresowanym o konieczności wypełnienia ankiety z deklaracją uczestnictwa w poszczególnych wydarzeniach.

W ankiecie znajduje się również pełny program obchodów. Niektóre z wydarzeń (np. panele dyskusyjne z udziałem uczestników wymian z WAPW) będą transmitowane online i nagrywane, więc osoby, które nie mogą wziąć udziału w obchodach na miejscu, mają możliwość śledzenia wydarzeń zdalnie.

Program obchodów (godziny podane dla czasu lokalnego Detroit):

Some of the events may be recorded or virtually streamed for those who cannot travel to Detroit.

Thursday, September 26

5:00 p.m. - Happy Hour to celebrate Spirit Award winner, Stephen Vogel, FAIA

6:00 p.m. - Spirit Award Dinner honoring Steve Vogel.

Friday, September 27

11:00 a.m. - Tour of Detroit with lunch at an SACD faculty-designed restaurant. (Depending on the weather this may be a waterfront/dequindre cut/eastern market bicycle tour)

2:00 p.m. - Warsaw Student Panel Discussion (Streamed and Recorded)

2:30 p.m. - Warsaw Faculty Panel Discussion (Streamed and Recorded)

3:30 p.m. - Student-led tours of SACD/studio work and new combined shop.

5:00 - Drinks and conversation with SACD faculty, administration, and students

6:30 p.m. - 30|45|60 Anniversary Gala (Streamed and Recorded)

Saturday, September 28

10:00 a.m. - 2-hour optional bike tour of the neighborhoods surrounding UDM (offered by UDM)

12:00 p.m. - Picnic lunch in the Warsaw community tent outside of SACD Loranger Building.

5:00 p.m. - Early evening heavy snacks and drinks at SACD to close the events.

Link do ankiety: