PROGRAM MENTORINGOWY WAPW 2024 - REKRUTACJA PRZEDŁUŻONA DO 20 MARCA!

Po raz drugi ogłaszamy nabór do programu mentoringowego WAPW. To wyjątkowa szansa, żeby na pół roku zostać mentee i wejść w niepowtarzalną, wspierającą relację z wybitnymi architektkami/architektami.[

[AKTUALIZACJA] Na zagłoszenia macie czas do 20 marca 2024 roku.

Czekają na Was: Dorota Sibińska, Ewa Porębska, Marlena Happach, Szczepan Wroński, Szymon Wojciechowski i Marcin Mostafa.

Współpraca mentorki/mentora z mentee potrwa 6 miesięcy, aż do końca października 2024, ale możecie ją kontynuować, jeśli tylko oboje będziecie tego chcieli.

Cel półrocznej współpracy określicie indywidualnie – ważne, aby mentoring służył Twojemu osobistemu rozwojowi. Właściwie wszystko zależy od Was: możecie wypić kawę, porozmawiać przez telefon lub on-line. Wszystko zależy od Waszych ustaleń, ale na pewno możesz liczyć na 1-2 spotkania w miesiącu. Mentorka/mentor wesprze Cię w tym, co oboje uznacie za kluczowe dla Twojego rozwoju.

Program dedykowany jest studentkom i studentom od piątego semestru wzwyż oraz doktorantkom i doktorantom.

 

APLIKUJ on-line już teraz!

W liście motywacyjnym wyjaśnij dlaczego chciałabyś/chciałbyś współpracować właśnie z tą mentorką lub mentorem. Mentorki i mentorzy czekają na Wasze zgłoszenia do 20 marca 2024 r.

https://bk.pw.edu.pl/nowosc-program-mentoringowy

 

Program Mentoringowy WAPW realizowany jest w ramach 6. edycji Programu Mentoringowego PW, we współpracy z Oddziałem Warszawskim Stowarzyszenia Architektów Polskich.